Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Channel Catalog


Channel Description:

Informacje z tematu: fundusze private equity publikowane w serwisie portalspozywczy.pl
  0 0

  Graal, jeden z największych producentów ryb w Polsce, pozyskał inwestora. Bogusław Kowalski, twórca i główny akcjonariusz spółki, w rozmowie z serwisem portalspozywczy.pl zdradza ambitne plany na przyszłość – dzięki pozyskanym środkom firma chce w zdecydowany sposób zaistnieć na rynkach zachodnich. Lider konsolidacji polskiej branży rybnej przygotowuje się do zagranicznych akwizycji.

  0 0

  - Wydaje się, że konsolidacja w branży mięsnej w Polsce będzie postępować, gdyż rynek nadal jest mocno podzielony. Firmy, poszukując źródeł konkurencyjności, będą bardziej skłonne do nawiązywania współpracy, czy to w formie fuzji, czy np. aliansów strategicznych. Warto pamiętać, że branża mięsna nie jest pierwszym wyborem przy poszukiwaniu celów inwestycyjnych przez fundusze private equity i trend ten prawdopodobnie nie ulegnie zmianom - mówi Michał Kierul, menedżer w departamencie fuzji i przejęć Navigator Capital Group.

  0 0

  Abris Capital Partners Ltd., niezależna firma zarządzająca funduszami private equity, pozyskała 500 mln euro od międzynarodowych inwestorów na wsparcie przedsiębiorców z naszego regionu.